PŁONĄCA WERSALKA NOCĄ

27 lipca br. tuż po godzinie 24.00 jednostka została zadysponowana do pożaru w miejscowości  Świerzawa. Jeden z mieszkańców zauważył pożar i powiadomił PSK w Złotoryi. Po pierwszym telefonie bardzo trudno było zlokalizować miejsce pożaru i określenie co się pali. Po drugim telefonie od innej osoby pożar został zlokalizowany i jednostka bez trudu udała się na miejsce zdarzenia pożaru. Po przybyciu zastępu strażaków stwierdzono, że pali się wersalka oparta o drewniany płot. Bardzo blisko tego zdarzenia znajdowała się drewniana szopa, która mogła też ulec spaleniu. Właściciel szopki może mówić tu o wielkim szczęściu. Jest to już kolejny pożar w okolicach tego miejsca. Bardzo prosimy o zwiększenie uwagi przez mieszkańców w rejonie ul. Bolesława Piasta. Pożar ugaszono i udano się do jednostki.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.