ZAWODY STRAŻACKIE 2012

30 czerwca br. na stadionie sportowym w Świerzawie odbyły się Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych. Drużyny poprowadził najmłodszy strażak Michał Lichoś, który meldował o gotowości do rozpoczęcia zawodów dh. Prezesowi Zarządu MG ZOSP RP dh. Rafałowi Lichoś – swojemu tacie. Otwarcia zawodów dokonał Burmistrza Miasta i Gminy Świerzawa Pan Józef Kołcz. W zawodach wystartowały wszystkie drużyny, które wcześniej zadeklarowały swój start w zawodach. Gościnnie w zawodach wystartowały OSP Wojcieszów i strażacy z Niemiec – Kottmarsdorf. Zwycięzcy pierwszych trzech miejsc otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Zarząd MG ZOSP RP pragnie podziękować wszystkim tym, którzy pomogli nam przeprowadzić te zawody. Dziękujemy PSP w Złotoryi za sędziowanie i użyczenie sprzętu do zawodów. Poniżej galeria zdjęć.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.