WYCIECZKA DO STRAŻAKÓW

24 maja br. dzieci z przedszkola w Świerzawie wraz z wychowawcami odwiedzili miejscową jednostkę straży pożarnej. Mimo tego, że Dzień Strażaka był wcześniej to i tak nie zapomnieli o swoich strażakach. Na dzień dobry zaprezentowano dzieciom prezentację multimedialną o tym czym się zajmują, z jakimi różnymi sytuacjami muszą spotkać podczas prowadzonych działań ratowniczo -gaśniczych. Następnie każdy z dzieci mógł przymierzyć ekwipunek  strażacki, wejść do kosza podnośnika i poczuć się jak przy prawdziwej akcji ewakuacyjnej np. z budynku przedszkola. Następnie każdy mógł pobawić się prądownicą zmieniając prądy wody aż do uzyskania piany.  Na koniec każde dziecko otrzymało słodki upominek. Pragniemy podziękować wychowawcą grup za pamięć i serdecznie zapraszamy już za rok.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.