JAZDA NA OLEJU

11 maja br. około godziny 15.25 policjanci z ruchu drogowego KP w Złotoryi poinformowali naszego dyżurnego PSP w Złotoryi o rozlanym oleju w miejscowości Sędziszowa na drodze wojewódzkiej nr 328. Do działań zadysponowano z naszej jednostki dwa zastępy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia przystąpiono do usunięcia oleju silnikowego z jezdni przy pomocy sorbentu. Olej rozlany był na jednym z pasów ruchu na odcinku około kilometra. W czasie usuwania oleju z jezdni policja zorganizowała ruch wahadłowy. W działaniach brała udział także jednostka z PSP oraz służba drogowa. Sprawcę tego zdarzenia nie zdołano ustalić. Może ktoś widział jak doszło do tego zdarzenia?. Prosimy o informację. Na tym działania zakończono.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.