AKADEMIA POWIATOWA

11 maja br. punktualnie o godzinie 12.00 przy Komendzie Powiatowej w Złotoryi odbyła się akademia powiatowa z okazji Dnia Strażaka oraz 20 lecia powstania Państwowej Straży Pożarnej. W uroczystości udział brali komendanci PSP ościennych Komend powiatowych,  władze lokalne i samorządowe, przedstawiciele firm współpracujących ze strażą pożarną, policja, pogotowie, służby leśne, Strażacy Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej oraz goście zaproszeni. Podczas uroczystości nadano awanse służbowe na wyższy stopień oraz wręczono medale i odznaczenia strażakom oraz osobom zasłużonym dla pożarnictwa. Na koniec uroczystości wszystkich zaproszono do strażnicy na tradycyjną grochówkę.

   

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.