JAZDA NA BOKU

W 17 kwietnia br. około godziny 12.40 dyżurny PSK w Złotoryi zadysponował nasz zastęp do kolizji drogowej, która miała miejsce na drodze wojewódzkiej na trasie Świerzawa – Jelenia Góra. Auto ciężarowe z materiałem sypkim na łuku drogi wywróciło się na bok. Na skutego tego kierowca pojazdu doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. Z powodu wycieku oleju napędowego oraz oleju hydraulicznego na miejsce zdarzenia zadysponowano zastęp chemików z PSP Legnica w celu przetłoczenia paliwa i oleju do pojemników. Najprawdopodobniej przyczyną kolizji było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na jezdni. W działaniach udział brały jednostki z PSP Jelenia Góra, Złotoryja oraz Legnica, policja i służba drogowa. Na tym działania zakończono.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.