JAZDA NA DACHU

31 marca br. około godziny 11:30, do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej w miejscowości Sędziszowa. Auto osobowe marki Honda wypadło z drogi i dachowało. Po przybyciu na miejsce zdarzenia przystąpiono do udzielenia pomocy przedlekarskiej kierowcy pojazdu oraz pozostałym dwóm osobom poszkodowanym. Poszkodowanego kierowcę leżącego obok samochodu przeniesiono na deskę ortopedyczną, założono kołnierz i okrytą folią termiczną zabezpieczając poszkodowanego przed wyziębieniem. Na miejsce zdarzenia przybyły karetki pogotowia. W zdarzeniu trzy osoby zostały poszkodowane i odwiezione do szpitala. Najprawdopodobniej przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na jezdni. Policja bada przyczyny wypadku.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.