POŻAR W LESIE

23 marca br. w godzinach popołudniowych jeden z naszych zastępów będący na działaniach zauważył, że w lesie w miejscowości Gozdno ze środka lasu wydobywa się dym. Dyżurny PSK w Złotoryi natychmiast kazał zlokalizować  to miejsce. Na miejsce zdarzenia udał się jeden z naszych zastępów strażaków aby zlokalizować to miejsce. Na miejscu zdarzenia stwierdzono, że pali się ściółka leśna oraz pozostałości po ściętych drzewach. Na miejsce zadysponowano samochód gaśniczy z naszej jednostki. Do działań użyto szybkiego natarcia i podręcznego sprzętu gaśniczego. Na miejsce zdarzenia przybyła straż leśna oraz leśniczy. Miejsce działań przekazano właścicielowi.