POŻAR W RZĄŚNIKU

18 marca br. około godziny 15.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze trawy w miejscowości Rząśnik. Po przybyciu na miejsce zdarzenia przekazano informację do dyżurnego PSK, że na miejscu działają już dwie jednostki straży pożarnej. Po rozpoznaniu stwierdzono że pali się trawa w sadzie gdzie posadzone są drzewka owocowe. Z powodu braku możliwości dojazdu do miejsca zdarzenia strażacy musieli udać się pieszo z podręcznym sprzętem gaśniczym. Całą akcję gaśniczą utrudniał bardzo mokry teren. Samochody, które miały problem z wydostaniem się z kolein przy pomocy ciągnika rolniczego zostały wyciągnięte na teren twardy. W pożarze spaliła się duża część sadzonek. Straty jakie poniósł właściciel na chwile obecną nie są znane. Na tym działania zakończono i udano się do remiz.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.