ZASŁABNIĘCIE

8 marca 2012 br. około godziny 11.10 jeden z mieszkańców naszego miasta przyszedł do strażnicy aby powiadomić o tym, że jakiś mężczyzna leży na ulicy. Na miejsce zdarzenia udali się szybko strażacy aby udzielić pomocy poszkodowanemu. Poszkodowanego w bezpieczny sposób przeniesiono na deskę i zaopatrzono go przed wychłodzeniem. Z powodu opadu deszczu osobę poszkodowaną przeniesiono na desce medycznej do pobliskiego budynku na werandę. Następnie poszkodowanemu podano tlen i udzielono wsparcia psychicznego oczekując na zespół karetki pogotowia. Osobę poszkodowaną odwieziono do szpitala. Dziękujemy za szybką reakcję na ludzką krzywdę.