POŻAR BELKI W KOMINIE

12 lutego br. około godziny 11.40 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Nowy Kościół – Osiedle Krzeniów do pożaru sadzy w kominie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że to nie sadza pali się w kominie lecz belka przechodząca przez komin. Aby dostać się bezpośrednio do źródła ognia należało użyć piły do drewna aby wyciąć belkę oraz deski podłogowe. W jednym z mieszkań wycięto część sufitu aby całkowicie zlikwidować zagrożenie pożaru. Z powodu braku dostępu do komina na miejsce zdarzenia zadysponowano samochód-drabinę aby od góry ugasić palącą się sadzę. Jedno z pomieszczeń z powodu pożaru zostało uszkodzone i przekazane administratorowi obiektu. Na miejsce zdarzenia przybyły 4 zastępy straży pożarnej oraz policja. Na tym działania zakończono.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.