POŻAR W BUDYNKU

6 lutego 2012 roku tuż po godzinie 13.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnym w miejscowości Wojcieszów. Na miejsce zadysponowano jeden z naszych zastępów. Po przybyciu na miejsce zdarzenia oraz po rozpoznaniu stwierdzono, że podczas rozmrażania rur z wodą otwartym ogniem, doszło do zapalenia się belki podłogowej wraz z deskami w pomieszczeniu. Wycięto część tlących się desek podłogowych i przy użyciu jednego prądu wody pożar ugaszono. Następnie przy pomocy podręcznego sprzętu burzącego typu chuligan usunięto tlące się pozostałości. W akcji udział brały 3 zastępy straży pożarnej. Znów silny mróz dał się poznać. Na tym działania zakończono.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.