ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE 2012

28 stycznia 2012 roku odbyliśmy zebranie sprawozdawcze za okres od o1.o1.2011r. do 31.12.2011r. podczas zebrania przedstawiono sprawozdania z działalności Komisji Rewizyjnej, skarbnika, plan na 2012 rok. Pan Burmistrz przedstawił koszta, które zostały poniesione na utrzymanie jednostki prze UMiG oraz podjęto stosowne uchwały. Miło nam było gościć Starostę powiatu złotoryjskiego Pana Józefa Sudoła, Burmistrza Miasta i Gminy Świerzawa Pana Józefa Kołcza, zastępcę Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Złotoryi kapitana Andrzeja Śliwowskiego, P.O Kierownika Rewiru Dzielnicowych w Świerzawie Pana Tomasza Brejdak oraz Prezesa ZMG ZOSP RP w Świerzawie dh. Rafała Lichoś. Zarząd za okres sprawozdawczy jednogłośnie otrzymał absolutorium. Padło też wiele ciepłych słów od naszych władz oraz życzenia dla nas i dla naszych bliskich w 2012 roku. Dziękujemy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.