DRUGI KOMIN W DOBKOWIE

26 stycznia 2012 roku doszło do zapalenia się sadzy w kominie dwukrotnie. Jedno zdarzenie miało miejsce w Świerzawie a po powrocie do jednostki ponownie zostaliśmy zadysponowani przez dyżurnego PSK w Złotoryi do pożaru sadzy w kominie w miejscowości Dobków. Po przybyciu na miejsce zdarzenie dowódca akcji stwierdził, że na miejsce należy zadysponować podnośnik hydrauliczny z jednostki ze Świerzawy. Następnie po zabezpieczeniu pomieszczenia strychowego przed pożarem rozwinięto linię szybkiego natarcia. Komin gaszono z kosza podnośnika przy pomocy piachu. Utrudnieniem w akcji było to, że komin nie posiadał żadnej wyczystki do usunięcia sadzy z komina. Dziurę w kominie wybito, pozostałości z komina usunięto. Na tym działania zakończono.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.