WYPADEK DROGOWY

24 stycznia 2012 r. około godziny 5.30 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej nr 328 w miejscowości Sędziszowa. W stojącego busa na przystanku autobusowym uderzyła piaskarka uszkadzając pojazd. W skutek czego jedna z osób przebywających w busie doznała urazu. Osobę poszkodowaną ułożono w busie na deskę ratowniczą, zabezpieczono przed wychłodzeniem i przez tylną boczną szybę wyniesiono osobę poszkodowaną oraz przekazano do karetki pogotowia. W tym czasie droga wojewódzka 328 była zamknięta przez 2 godziny. Sprawę zdarzenia bada policja. W działaniach brało udział 2 zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie, służba drogowa.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.