POŻAR BUDYNKU MIESZKALNEGO

Pokazuj innym przez...
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Share on LinkedIn
Linkedin
Autorskie systemy CMS

23 listopada 2011 r. około godziny 23.40 jeden z mieszkańców poinformował dyżurnego PSK w Złotoryi o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Lubiechowa. Po przybyciu pierwszego zastępu na miejsce zdarzenia okazało się, że cały budynek stoi już w ogniu. Bardzo trudne warunki terenowe utrudniły bezpośredni dojazd do miejsca zdarzenia. Brak dojazdu. Całą akcję gaśniczą prowadzono z dala od budynku. Zastosowano przepompowywanie wody. Mimo tych utrudnień sprzęt i strażacy nie zawiedli. W działaniach udział brało 14 zastępów straży pożarnych z OSP i PSP oraz JRG z Jeleniej Góry, pogotowie ratunkowe, policja. Cała akcja gaśnicza zakończyła się o godzinie 10 rano. Sprawę pożaru bada policja. Szczególne podziękowania w imieniu strażaków kierujemy do Pana Mariusza Brzezickiego za bezinteresowne użyczenie ciężkiego sprzętu do pomocy na miejscu zdarzenia. Dziękujemy.

Jedna myśl na temat “POŻAR BUDYNKU MIESZKALNEGO

Dodaj komentarz