POŻAR BUDYNKU MIESZKALNEGO

23 listopada 2011 r. około godziny 23.40 jeden z mieszkańców poinformował dyżurnego PSK w Złotoryi o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Lubiechowa. Po przybyciu pierwszego zastępu na miejsce zdarzenia okazało się, że cały budynek stoi już w ogniu. Bardzo trudne warunki terenowe utrudniły bezpośredni dojazd do miejsca zdarzenia. Brak dojazdu. Całą akcję gaśniczą prowadzono z dala od budynku. Zastosowano przepompowywanie wody. Mimo tych utrudnień sprzęt i strażacy nie zawiedli. W działaniach udział brało 14 zastępów straży pożarnych z OSP i PSP oraz JRG z Jeleniej Góry, pogotowie ratunkowe, policja. Cała akcja gaśnicza zakończyła się o godzinie 10 rano. Sprawę pożaru bada policja. Szczególne podziękowania w imieniu strażaków kierujemy do Pana Mariusza Brzezickiego za bezinteresowne użyczenie ciężkiego sprzętu do pomocy na miejscu zdarzenia. Dziękujemy.

One thought on “POŻAR BUDYNKU MIESZKALNEGO

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.