KOLIZJA SĘDZISZOWA

15 listopada 2011 r. około godziny 16.40 PSK w Złotoryi otrzymało zgłoszenie o kolizji, która miała miejsce na drodze wojewódzkiej nr 328 we wsi Sędziszowa. Na miejsce zdarzenia zadysponowano jeden zastęp z jednostki ze Świerzawy oraz zastęp JRG Złotoryja. Na miejscu była także Policja. Utrudnieniem w podjęciu działań było to, że jeden z pojazdów uszkodził szafę elektryczną, który przebywał na niej do czasu przyjazdu pogotowia energetycznego. Najprawdopodobniej do kolizji doszło z powodu niedostosowania odpowiedniej odległości między pojazdami przy wyprzedzaniu.  Po uprzątnięciu pozostałości na jezdni oraz usunięcia rozlanych płynów eksploatacyjnych, usunięciem rozbitych pojazdów zajęła się służba drogowa przy użyciu specjalistycznego sprzętu ciężkiego.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.