KOLIZJA W ŚWIERZAWIE

W dniu 7 października br. w godzinach wieczornych dyżurny PSK w Złotoryi dostał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Świerzawa gdzie doszło do zderzenia dwóch aut osobowych i są osoby poszkodowane. Dyżurny natychmiast zadysponował miejscowy zastęp strażaków aby udali się na miejsce zdarzenia. Po przybyciu na miejsce przystąpiono w pierwszej kolejności do udzielenia pierwszej pomocy kobiecie, która znajdowała się w pojeździe. Następnie poszkodowaną ułożono na desce medycznej, zaopatrzono w folię termiczną  oraz podano tlen. Poszkodowana została przewieziona do szpitala. Odłączono źródła prądu w pojazdach. Pozostałości z jezdni uprzątnięto. W działaniach uczestniczyli strażacy z miejscowej jednostki, zastęp z JRG PSP w Złotoryi, Policja i Pogotowie ratunkowe.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.