ZADYMIENIE MIESZKANIA

27 września br. w godzinach rannych miejscowa jednostka straży pożarnej otrzymała zgłoszenie, że na Placu Wolności w Świerzawie z pomieszczenia mieszkalnego wydobywa się dym. Natychmiast jeden z zastępów udał się na miejsce zdarzenia i stwierdzono, że pomieszczenie jest zadymione. Z pomieszczenia wyproszono lokatora i przy pomocy wentylatora oddymiającego oddymiono mieszkanie. Całe szczęście, mówili mieszkańcy tej kamienicy, że to się stało za dnia a nie w nocy. Lokatorzy mówią o wielkim szczęściu. Miejsce zdarzenia przekazano lokatorowi i Zarządowi Lokali z zaleceniami uprzątnięcia nieczystości z mieszkania. Taki stan jaki znajdował się w pomieszczeniu zagraża innym mieszkańcom.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.