POŻAR BUDYNKU MIESZKALNEGO

18 sierpnia br. po godzinie pierwszej w nocy zadysponowano naszą jednostkę straży pożarnej do pożaru budynku mieszkalnego, jednorodzinnego w miejscowości Proboszczów. W  budynku zamieszkiwała 4 osobowa rodzina. Nikt z lokatorów nie odniósł obrażeń. Po przybyciu na miejsce zdarzenia przystąpiliśmy do gaszenia jednej z części budynku. Następnie inne zastępy straży pożarnej dogaszały tlące się elementy budynku. Przy użyciu silnego prądu wody przewrócono walący się komin oraz pozostałe elementy poszycia dachowego. W działaniach brało udział 8 jednostek straży pożarnej, Policja, Pogotowie Ratunkowe oraz Pogotowie Energetyczne. Akcja trwała do wczesnych godzin porannych.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.