POŻAR BUDYNKU MIESZKALNEGO

18 sierpnia br. po godzinie pierwszej w nocy zadysponowano naszą jednostkę straży pożarnej do pożaru budynku mieszkalnego, jednorodzinnego w miejscowości Proboszczów. W  budynku zamieszkiwała 4 osobowa rodzina. Nikt z lokatorów nie odniósł obrażeń. Po przybyciu na miejsce zdarzenia przystąpiliśmy do gaszenia jednej z części budynku. Następnie inne zastępy straży pożarnej dogaszały tlące się elementy budynku. Przy użyciu silnego prądu wody przewrócono walący się komin oraz pozostałe elementy poszycia dachowego. W działaniach brało udział 8 jednostek straży pożarnej, Policja, Pogotowie Ratunkowe oraz Pogotowie Energetyczne. Akcja trwała do wczesnych godzin porannych.