X ZJAZD MIEJSKO – GMINNY ZOSP RP

2 lipca br. roku odbył się X Zjazd Miejsko – Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Świerzawie. Dokonano podsumowania 5 letniej kadencji Zarządu. Podsumowano wszystkie wyjazdy, dotacje i sprzęt będący na wyposażeniu jednostek. Podano stany ilościowe we wszystkich jednostkach oraz stany umundurowania osobistego strażaka. Komisja Rewizyjna postawiła wniosek o udzielenie absolutorium dla ustępującego Zarządu. A następnie dokonano nowych wyborów do władz Zarządu Miejsko – Gminnego ZOSP RP w Świerzawie  na lata 2011 – 2015.


Prezes – Lichoś Rafał

Komendant gminny – Kwieciński Waldemar

Sekretarz – Gołuch Sławomir

Skarbnik – Sawicki Edward

członek zarządu – Ziemian Eugeniusz

członek zarządu – Kapłon Edmund

członek zarządu – Wodzyński Mateusz

członek zarządu – Wrąbel Leszek

Dokonano także wyboru przedstawicieli do Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Złotoryi.

Kwieciński Waldemar

Wodzyński Mateusz

Lichoś Rafał

Ziemian Eugeniusz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.