ZAWODY GMINNE

25 czerwca br. odbyły się Miejsko-Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze w Świerzawie. W zawodach udział wzięły drużyny z terenu naszej gminy. W grupie ,,A” mężczyźni, klasyfikacja przedstawia się następująco:

1 m OSP Sokołowiec

2 m OSP Świerzawa z tą samą ilością punktową co OSP Sokołowiec

3 m OSP Rząśnik

4 m OSP Rzeszówek

5 m OSP Lubiechowa

6 m OSP Podgórki

W grupie ,,C” kobiety, klasyfikacja przedstawia się następująco:

1 m OSP Rząśnik

2 m OSP Rzeszówek

3 m OSP Lubiechowa

Pierwszy raz w zawodach wystartowała drużyna kobieca z Rzeszówka. Dziękuje opiekunowi  Dh. Lichoś Rafał za trud włożony w przygotowanie tej drużyny. Dziękujemy wszystkim za pomoc w przeprowadzeniu zawodów.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.