POWIATOWY DZIEŃ STRAŻAKA

 

W dniu 16 maja br. strażacy z terenu Miasta i Gminy Świerzawa brali udział w uroczystym otwarciu strażnicy Państwowej Straży Pożarnej w Złotoryi. Podczas uroczystości Marszałek Sejmu RP Grzegorz Schetyna, Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej gen. brygadier Wiesław Leśniakiewicz oraz Wojewoda Dolnośląski Aleksander Marek Skorupa wręczyli medale i odznaczenia strażakom. Odznaczeni zostali: 1. Medalem Złotym Za Długoletnią Służbę dh. Czesław Kwieciński 2. Odznaką honorową Zasłużony Dla Rolnictwa dh. Waldemar Kwieciński 3. Srebrnym Medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa dh. Piotr Melnarowicz 4. Brązowym Medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa dh. Grzegorz Romejko 5. Odznaką Wzorowy Strażak dh. Michał Jóźwiak i Piotr Gradzik. Wszystkim odznaczonym Zarząd OSP w Świerzawie składa serdeczne podziękowania i słowa uznania.

 

 

 


Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.