POŻAR W MIESZKANIU

 

W dniu 29 kwietnia br.  około godz. 13.30 dyżurny PSK w Złotoryi zadysponował jednostkę do pożaru w budynku mieszkalnym w Wojcieszowie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastęp przy użyciu szybkiego natarcia oraz agregatu oddymiającego udał się na pierwsze piętro w bloku mieszkalnym gdzie miało miejsce zdarzenie. Po wejściu do mieszkania stwierdzono, że na kuchence gazowej zapalił się olej jadalny, na którym prawdopodobnie miały być smażone frytki. Użytkownik mieszkania w tym samym czasie jak stwierdził ucinał sobie drzemkę. W mieszkaniu nic nie uległo spaleniu oprócz troszkę okopconych ścian i sufitu. Na całe szczęście do tragedii nie doszło bo sąsiedzi i przechodni zauważyli to zdarzenie i szybko poinformowali straż pożarną. W działaniach uczestniczyły dwa zastępy ze Świerzawy, jeden zastęp z OSP Wojcieszów, dwa zastępy JRG PSP ze Złotoryi oraz Policja. Użytkownik został pouczony przez Policję receptą na sklerozę.

 

 

 


POŻAR POŻAR

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.