WYPADEK DROGOWY

 

W świąteczną noc 24 kwietnia br. około godziny 045 dyżurny PSK w Złotoryi zaalarmował naszą jednostkę i powiadomił o zdarzeniu do jakiego doszło na Kapelli w kierunku na Chrośnice. Po przybyciu na wskazane miejsce przez dyżurnego z PSK nie stwierdzono żadnego zdarzenia. Jeden z naszych zastępów udał się w kierunku miejscowości Lubiechowa a drugi zastęp kontynuował jazdę w kierunku miejscowości Chrośnica, gdzie później zauważono że samochód osobowy marki Volkswagen po wyjściu z zakrętu uderzył czołowo w przydrożne drzewo. Na skutek tego zdarzenia jedna osoba została poszkodowana a następnie przewieziona do szpitala. W zdarzeniu brały udział 2 zastępy ze Świerzawy, 1 zastęp z JRG PSP Jelenia Góra, Policja i pogotowie ratunkowe. Były to działania prowadzone już poza naszym powiatem. Prawdopodobną przyczyną tego wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni.

 

 

 


Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.