WYPADEK DROGOWY

 

13 kwietnia br. Około godziny 14 dyżurny PSK w Złotoryi został powiadomiony o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej 358 w kierunku Jeleniej Góry. Do działań zadysponował dwa zastępy ze Świerzawy oraz 2 zastępy z JRG PSP w Złotoryi. Po przyjeździe pierwszej jednostki na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zderzenia samochodu marki Skoda Oktavia  z autobusem. Osoba jadąca samochodem osobowym została poszkodowana. Z 30-stki  pasażerów autobusu nikt nie doznał obrażeń. Ratownicy z miejscowej jednostki, poszkodowanej osobie założyli kołnierz ortopedyczny, usztywnili rękę, ułożyli na desce ratowniczej, przykryli folią życia i przekazali poszkodowaną zespołowi karetki pogotowia. Poszkodowaną w wypadku przewieziono do szpitala. Prawdopodobną przyczyną tego zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni.

 

 

 


Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.