OGÓLNOPOLSCY FINALIŚCI!

OGÓLNOPOLSCY FINALIŚCI !

Uczniowie Gimnazjum w Świerzawie odnieśli sukces w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom”. Konkurs ma na celu zainteresowanie dzieci i młodzieży ochroną przeciwpożarową, tradycją i życiem strażackich środowisk.

Tematyka konkursu obejmuje całą działalność OSP: działania ratowniczo-gaśnicze, ćwiczenia, działania kulturalne i sportowe – czyli wszystko.

 

Kolejna edycja konkursu na poziomie naszego województwa została rozstrzygnięta – nadesłano 101 prac z pięciu powiatów. Z pośród nadesłanych prac wyłoniono prace na szczebel krajowy wśród których znalazły się prace świerzawskich uczniów:

W gronie FINALISTÓW znaleźli się:

–         Emilia Gębal – I miejsce w etapie dolnośląskim

–         Małgorzata Chojnecka – II miejsce w etapie dolnośląskim

–         Aleksandra Jacyna – IV miejsce w etapie dolnośląskim

– Małgorzata Daszkiewicz – V miejsce w etapie dolnośląskim

Wszystkie prace zostały wysłane na finał krajowy. O konkursie więcej można przeczytać w piśmie Ochotniczych Straży pożarnych RP „STRAŻAK” nr 4 oraz witrynie Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.