POŻAR MIESZKANIA

Autorskie systemy CMS

26 marca br. w godzinach popołudniowych jeden z miejscowych strażaków zauważył pożar w  kamienicy i  natychmiast powiadomił PSK w Złotoryi.  Po bardzo szybkim zaalarmowaniu miejscowej jednostki strażacy udali się na miejsce zdarzenia. Na miejscu stwierdzono, że pali się w mieszkaniu na 1 piętrze w zabudowie szeregowej. Strażacy ubrani w aparaty powietrzne, zaopatrzeni w sprzęt podręczny oraz jeden prąd wody weszli do pomieszczenia z którego ewakuowano jedną osobę, która następnie została przewieziona do szpitala. Nikt więcej z mieszkańców nie uległ żadnym obrażeniom. W działaniach brały udział 2 zastępy z miejscowej OSP oraz 1 zastęp z JRG PSP w Złotoryi, karetka pogotowia, policja oraz pogotowie energetyczne. Policja bada przyczynę powstania pożaru.