Pogoda

Mostly cloudy

11°C

Świerzawa

Mostly cloudy
Wilgotność: 67%
Wiatr: do:12.87 km/h
Niedziela
Mostly sunny
3°C / 14°C
Poniedziałek
Sunny
3°C / 15°C
Wtorek
Sunny
3°C / 16°C

WSPIERAJĄ NAS

 

 

WITAMY NA WITRYNIE INTERNETOWEJ OSP ŚWIERZAWA. DO DNIA 23 PAŹDZIERNIKA 2014 ROKU NA TERENIE MIASTA I GMINY ŚWIERZAWA ODNOTOWANO ŁĄCZNIE 268 ZDARZEŃ, W TYM: 83 POŻARY, 168 MIEJSCOWYCH ZAGROŻEŃ, 15 WYPADKÓW DROGOWYCH, 2 ALARMY FAŁSZYWE, 15 OSÓB POSZKODOWANYCH

ZDARZENIA

WOJCIESZÓW - WYPADEK

17 marca 2012 br. w godzinach popołudniowych dyżurny PSK w Złotoryi zadysponował nasz zastęp strażaków do miejscowości Wojcieszów do wypadku drogowego gdzie zostały poszkodowane dwie osoby. Kierowca najechał na rowerzystę. Na miejscu zdarzenia dwa zastępy z miejscowej OSP udzielały już pomocy poszkodowanym oraz ograniczono ruch do wahadłowego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia przystąpiono do pomocy miejscowym ratownikom oraz zabezpieczono pojazd przy pomocy wyciągarki samochodowej przed dalszym jego przesunięciu. Jedna z osób została przewieziona do szpitala. Po przybyciu dźwigu na miejsce zdarzenia oraz przy pomocy wyciągarki samochodowej wyciągnięto pojazd z rzeki. Na tym działania zakończono i zastęp udał się do następnego zdarzenia. Na miejscu zdarzenia pozostała miejscowa jednostka OSP.

UWAGA!!!

Z OSTATNIEJ CHWILI: 

 

Odwiedza nas:

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Reklama

 

PREZES RADZI!

NUMER ALARMOWY