Pogoda

Fog

4°C

Świerzawa

Fog
Wilgotność: 87%
Wiatr: do:9.66 km/h
Piątek
Pochmurnie
-4°C / 3°C
Sobota
SP_WEATHER_PM_LIGHT_RAIN
-1°C / 5°C
Niedziela
AM Clouds/PM Sun
4°C / 6°C

WSPIERAJĄ NAS

 

 

WITAMY NA WITRYNIE INTERNETOWEJ OSP ŚWIERZAWA. DO DNIA 16 LISTOPADA 2015 ROKU NA TERENIE MIASTA I GMINY ŚWIERZAWA ODNOTOWANO ŁĄCZNIE 290 ZDARZEŃ, W TYM: 148 POŻARÓW, 117 MIEJSCOWYCH ZAGROŻEŃ, 3 ALARMY FAŁSZYWE, 22 WYPADKÓW DROGOWYCH, 3 KOLIZJE DROGOWE, 19 OSÓB POSZKODOWANYCH, 3 OSOBY ŚMIERTELNE

UWAGA!!!

Odwiedza nas:

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Reklama

 

PREZES RADZI!

NUMER ALARMOWY

Fotograf Wrocław - Legnica - Złotoryja Fotograf na wesele Fotograf na chrzest Fotograf dolny śląsk Fotograf na ślub Fotograf jelenia góra Fotograf karpacz Fotograf złotoryja Fotograf jawor Fotograf bolków Fotograf legnica Fotograf lwówek Fotograf lwówek śląski