Pogoda

Partly cloudy

5°C

Świerzawa

Partly cloudy
Wilgotność: 70%
Wiatr: do:14.48 km/h
Czwartek
AM Clouds/PM Sun
-1°C / 6°C
Piątek
Partly cloudy
-2°C / 8°C
Sobota
Partly cloudy
1°C / 8°C

WSPIERAJĄ NAS

 

 

WITAMY NA WITRYNIE INTERNETOWEJ OSP ŚWIERZAWA. DO DNIA 4 LUTEGO 2016 ROKU NA TERENIE MIASTA I GMINY ŚWIERZAWA ODNOTOWANO ŁĄCZNIE 22 ZDARZENIA, W TYM: 9 POŻARÓW, 8 MIEJSCOWYCH ZAGROŻEŃ, 2 ALARMY FAŁSZYWE, 3 WYPADKI DROGOWE, 0 KOLIZJI DROGOWYCH, 2 OSOBY POSZKODOWANE,

UWAGA!!!

Dokumenty związane z KRS można pobrać klikając w ten

KRS Z20

KRS ZK

Reklama

PREZES RADZI!

NUMER ALARMOWY

Odwiedza nas:

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Reklama

Fotograf Wrocław - Legnica - Złotoryja Fotograf na wesele Fotograf na chrzest Fotograf dolny śląsk Fotograf na ślub Fotograf jelenia góra Fotograf karpacz Fotograf złotoryja Fotograf jawor Fotograf bolków Fotograf legnica Fotograf lwówek Fotograf lwówek śląski